درمان میگرن با طب سوزنی(مرکز قم)

درمان میگرن با طب سوزنی(مرکز قم)

از علائم این نوع سر درد ها می توان به مجموعه ای  از سر درد های تکرار شونده که می تواند به صورت سر درد های دو طرفه و یا یک طرفه به مدت زمان نسبتا طولانی و بعضا با حالت تهوع و یا مشاهده جرقه و ذرات سیاه و رنگین در جلوی چشم و حساسیت به نور و صدا و اغلب با درد های ضربانی و… اشاره کرد.

علل بوجود آمدن این گونه سر درد ها در طب نوین(آلوپاتی) شناخته شده نیست و بیشتر در حد فرضیه هایی چون افزایش جریان خون عروقی سر یا کاهش ناگهانی قند خون و… است. به همین دلیل درمان های طب جدید در آن قطعی نبوده و جنبه تسکینی دارند.

اما این عدم توانایی در تشخیص علل بیماری از یک سو و بروز عوارض جانبی جبران ناپذیر و آلرژی ها و بیماری های گوناگون ناشی از مصرف دارو های شیمیایی از سوی دیگر باعث شده که روش های درمانی و طبی کل نگری چون طب سنتی و طب سوزنی که اصل در آنها تعادل انرژی حیاتی و یا تنظیم سیستم نباتی بدن بوده و بیماری ها را از جنبه علت و معلولی بررسی می کند، بیشتر مورد توجه قرار گیرد و نتایجی به مراتب بسیار مطلوب تر از دارو های شیمیایی حاصل شود.

در طب سوزنی با استفاده ازنقاط مشخص براساس سابقه و شدت درد بیمار از یک سو وتعدد جلسات بنا بر روند درمان از سوی دیگر باعث می شود تا بروز عارضه تقریبا در ۹۵% الی۹۰% بیمارا ن طی ۱۰ الی۲۰ جلسه بطور چشمگیری کاسته شده یا بکلی درمان گردد و چنانچه بااستراحت وتغییر روش زندگی همراه باشد میتوان درجلسات کمتری روند درمان راتکمیل نمود.

……………………………………………………………………………………..

آدرس:قم-میدان سعیدی-بلوار نیروی هوایی-کوچه۱-ساختمان پزشکان کیمیا-طبقه پنجم.(استاد نیکویی)

تماس:۳۶۷۰۰۹۳۶-۰۲۵

آیا میخواهید نظر خود را ثبت کنید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.