درمان بیماری های نورولوژیک با طب سوزنی(مرکز قم)

درمان بیماری های نورولوژیک با طب سوزنی(مرکز قم)

بیماری های نورولوژیک، به بیماری هایی اطلاق می شود که مربوط به اختلالات عصبی و مغزی است؛ بیماری هایی مانند: سر درد، میگرن، نورآلرژی عصب سه قلو، درد های صورت، اختلالات رشد کودکان، پلی نوروپاتی، پارستزی، فلج نیمه بدن، سکته مغزی، ناتوانی و عدم فعالیت مغزی، صرع و … را می توان از این دسته اختلالات بر شمرد.

طب سوزنی تاثیر بسیار خوبی بر روی این نوع اختلالات دارد. به طور مثال طب سوزنی در میگرن ها و سردرد های مزمن و نور آلرژی عصب سه قلو حرف اول را می زند و طب سوزنی به علت تاثیرات ادامه دار و طولانی مدت بعد از بهبودی به طور قابل ملاحظه ای از اقدامات درمانی دیگر در طب غربی مفید تر و مؤثر تر می باشد.

بیمارانی که ده های سال از درد های میگرنی و نورآلرژی عصب سه قلو رنج می برده اند تحت درمان با این روش درمانی به طور کامل درد های و ناراحتی هایشان بهبود یافته است.

حدود دو سوم بیماران مبتلا به این بیماری ها در در طول حددود  ۱۶ جلسه درمانی با طب سوزنی سال های از حملات میگرن و سردرد کاملا رها می شوند و درصد کمی از بیماران باید ۳۰ تا ۴۰ جلسه درمان را برای بهبودی کامل ادامه دهند.

و همین طور در بیماران صرعی اثر ضد تشنجی شگفت آوری در حملات بیماری داشته و حتی توسط این روش درمانی می توان از بازگشت این بیماری و حملات پی پی در آن جلوگیری آن را کنترل نمود.

……………………………………………………………………………………………………………………

آدرس:قم-میدان سعیدی-بلوار نیروی هوایی-کوچه۱-ساختمان پزشکان کیمیا-طبقه پنجم.(استاد نیکویی)

تماس:۳۶۷۰۰۹۳۶-۰۲۵

آیا میخواهید نظر خود را ثبت کنید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.